Українсько – Данський Енергетичний центр

двостороння співпраця урядів із стратегічного енергетичного планування

Делегація України на чолі з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом перебуває з робочим візитом у Королівстві Данія.

Поїздка відбувається з 29 травня по 1 червня 2018 року в рамках реалізації міжурядового співпраці із стратегічного енергетичного планування між Данією таУкраїною відповідно до Угоди про співробітництво у сфері розвитку та діяльності УкраїнськоДанського Енергетичного Центру (УДЕЦна запрошенняЕнергетичного Агентства Данії.

У межах поїздки проведено координаційну зустріч проекту УДЕЦ в Енергетичному Агентстві Данії.

Ігор Насалик відзначив ефективність роботи УДЕЦ, спрямовану на виконання визначених в Угоді 6 компонентів, серед яких підтримка реалізації ЕнергетичноїСтратегії України на період до 2035 року, довгострокове та короткострокове моделювання прогнозного енергетичного балансу відповідно найкращихміжнародних практик тощо.

Довідково:
Проект міжнародної технічної допомоги «Українсько-Данський енергетичний центр» реалізується відповідно до Угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Міністерством закордонних справ Королівства Данія.
27 лютого п.р. було підписано Угоду між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Міністерством закордонних справ Королівства Даніяпро продовження співробітництва у сфері розвитку та діяльності «Українсько-данський енергетичний центр фаза 2» в рамках Програми добросусідства МЗС Данії на 2017-2021 роки.